Orhun Özkan

Orhun Özkan

Orhun Özkan...

Bahcesehir University - Computer Engineering | Bau Kariyer Ve Gelisim Kulübü 
| Zekeriyaköy Rotaract | Futurist | Maya Fikir Kulübü | Reverse Mentor | Traveler | Entrepreneur |

Linkedn - Orhun Özkan
Orhun Özkan
Orhun Özkan

Staj ve Çalışma Tecrübeleri:

Letz (Staj) - Pazarlama ekibinde çalıştım. Kollektif House bünyesinde geliştirdiğimiz Letz App'te saha ve pazar araştırmalarında yer aldım.

Microsoft (Staj) - Yazılım Geliştirme Uzmanı olarak MVP'ler, MCT'ler ve BT uzmanları tarafından sağlanan yoğun teknik eğitimde; Xamarin, ChatBot, Big Data, Machine Learning ve Azure Cloud Services ile ilgili projeler geliştirdim.

Ferrero (Staj) - Data Analizti; FFT bölümünde Pitcher ve Salesforce programları ile veri ve veri algoritması üzerinde çalıştım. 

Tusiad (Staj) - BGİV Girişimcilik Ekibinde; Türkiye'nin geleceğinde gençlerin çıkarlarını elde etmek, her konuda görüş ve gelecek vizyon ve hedeflerini belirlerken gençlerin de sürece dahil edilmesi gerektiğine inanmaktadır. Girişimcilik yuvarlak masa ekibinde bulunduğum süre boyunca organizasyon, ekip liderliği, iş geliştirme, girişimcilik ve photoshop gibi konularda çalıştım.

Netaş (Staj) - İş Geliştirme Uzmanı olarak Bilgi Teknolojisi ve Hizmetleri (Teknoloji pazarlaması, Veri Hizmetleri, Microsoft Azure alanlarında çalıştım.  

Doğuş Teknoloji (Staj) - Dijital Pazarlama - Pazarlama ekibinde SEO, Google reklamlar, facebook reklamlar, metin ve blog yazarlığı, içerik üretimi, semrush ve esrefs toollarında çalışarak staj yaptım ve devamında kadroya alınarak; 

Doğuş Teknoloji - Kurum İçi Girişimcilik Departmanında Kurumsal girişimcilik platformu ve ürün portföyü yönetimi uzmanı olarak çalıştım.

BELBİM - BELBİM Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. şirketinde Business Development Assistant olarak çalışmaktayım.

Staj & İş Tecrübelerim

Belbim
BELBİM

İş Geliştirme Uzmanı

Netaş
Netaş

İş Geliştirme Uzmanı - Staj

Doğuş Teknoloji
Doğuş Teknoloji

İş Geliştirme ve Pazarlama Uzmanı

Tüsiad
Tüsiad - Bu Gençlikte İş Var!

TÜSİAD İş Geliştirme - Staj

Doğuş Teknoloji
Doğuş Teknoloji

Dijital Pazarlama - Staj

Ferrero
Ferrero

(FFT) Veri Analizi - Staj

Letz
Letz App

Pazarlama Sorumlusu - Staj

Microsoft
Microsoft - Yaz Okulu

Yazılım Geliştirme - Staj